Gyógyszertári szakasszisztens (kiszállító)

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

A Kalmia Gyógyszertár Kft. keresi új, kiszállító szakasszisztens kollégáit, akik az online patika vény nélküli gyógyszer rendeléseit házhozszállítják a vásárlóinknak Budapesten és környékén. Ehhez céges autót és telefont is biztosítunk.
A kiszállítást úgy tervezzük meg, hogy hazafelé útba essen egy-egy vásárló, így nem megy el sok időd a munka és a magánélet közti utazással. A kiszállító autóink munkába járásra is használhatóak.
Csak hétköznap dolgozunk, a kiszállításokra jellemzően 9-17 óra között kerül sor, így a családodra is marad időd.
A csomagjaink könnyűek, pár dobozzal rendelnek vásárlóink, így nincs cipekedés.
Hitvallásunk, hogy az officinában történő magas színvonalú gyógyszerellátás mellett szükség van a 21. századi elvárásokhoz igazodó, magas színvonalú gyógyszer házhozszállításra is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vény nélküli gyógyszereket is tartalmazó megrendeléseinek kiszállítása Budapestre és környékére
  • A megrendelések expediálása a vásárlók számára
  • A vásárlók kedves és segítőkész tájékoztatása
  • Az expediáláshoz kapcsolódó minimális adminisztráció
  • Alkalmanként a webshop termékadatbázisának karbantartásában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos munkavégzés
  • Rendezett gondolkodás
  • Proaktív, nyugodt, problémamegoldó személyiség
  • Egyértelmű és kedves kommunikáció a vásárlóinkkal
  • 1 éves szakasszisztensi tapasztalat
  • Gyógyszertári szakasszisztens végzettség, ez törvényi előírás, ettől eltekinteni nem tudunk, vagyis ha ezzel nem rendelkezel, akkor nem tudunk felvenni csapatunkba
  • Érvényes működési nyilvántartási szám
  • B kategóriás jogosítvány
  • Törvénytisztelő autóvezetés
  • 30.000 km vagy 3 éves balesetmentes autóvezetési gyakorlat
  • Idegennyelv ismerete előny, de nem feltétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem elvárás:

  • Online patikai vagy egyéb online kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • A piaci átlagnál magasabb fix fizetést és bónuszt
  • Céges autót és telefont. Az autóink jó minőségűek, klímás, kényelmes és biztonságos személyautók, amiket rendszeresen szervízelünk
  • Teljes állás, napi 8, heti 40 órás, bejelentett munkaviszony (vállalkozói szerződés, esetleg részmunkaidő is lehetséges)
  • Nincs hétvégi munka
  • Dolgozói kedvezmény a patikánk választékából
  • Kedves és segítőkész kollégák, igazi csapat
  • Akár azonnali munkakezdés

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél egy sikeres, 21. századi gyógyszertár csapatában dolgozni, akkor küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod, bruttó bérigényed megjelölésével a karrier@kalmia.hu email címre, hogy felvehessük Veled a kapcsolatot!

A jelentkezésed követően egy héten belül értesítünk a következő lépésről. Majd egy online beszélgetés keretében megismerkedünk, ezután találkozunk személyesen és ajánlatot teszünk számodra.